მერიის სტრუქტურა

ლანჩხუთის მუნიციპალიტეტის მერიის საშტატო ნუსხა სახელი და გვარისტრუქტურა/განყოფილებატელეფონი
მერიალექსანდრე სარიშვილიპოლიტიკური თანამდებობის პირი599737755
მერის პირველი მოადგილებიძინა იმნაიშვილიპოლიტიკური თანამდებობის პირი599976317
მერის მოადგილეეკატერინე გუჯაბიძეპოლიტიკური თანამდებობის პირი591111975
მერის თანაშემწევაკანსიავაკანსია
მერის თანაშემწეთორნიკე ტიკაძე551094143
პირველი რანგი.
პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი(სამსახურის უფროსი)
მაგული კუნჭულიაადმინისტრაციული და შესყიდვების სამსახური595631831
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
სალომე ზენაიშვილიადმინისტრაციული და შესყიდვების სამსახური591170850
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი მატერიალურ-ტექნიკური მომარაგების დარგში)
ნონა ორაგველიძე-მიქელაძეადმინისტრაციული და შესყიდვების სამსახური591192331
მესამე რანგი .
მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი.(წამყვანი სპეციალისტი)
ლილი ებრალიძეადმინისტრაციული და შესყიდვების სამსახური599403638
მეორე რანგი.
მეორადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსი(განყოფილების უფროსი)
მაკა სულაბერიძესაზოგადოებასთან და პრესასთან ურთიერთობის განყოფილება591192366
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
ნინო მშვიდობაძესაზოგადოებასთან და პრესასთან ურთიერთობის განყოფილება551142820
მესამე რანგი .
მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი.(წამყვანი სპეციალისტი)
ვაკანსიასაზოგადოებასთან და პრესასთან ურთიერთობის განყოფილება
მეორე რანგი.
მეორადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსი(განყოფილების უფროსი)
ელიკო იმნაძეადამიანური რესურსების მართვის განყოფილება599165879
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
ნათია იმნაძეადამიანური რესურსების მართვის განყოფილება59911437
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
ირინა დოროხოვაადამიანური რესურსების მართვის განყოფილება591192330
მეორე რანგი.
მეორადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსი(განყოფილების უფროსი)
ბუხუტი ბარამიძემოქალაქეთა მიღებისა და საქმისწარმოების განყოფილება599958304
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
ია ცინცაძემოქალაქეთა მიღებისა და საქმისწარმოების განყოფილება591192317
მესამე რანგი .
მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი.(წამყვანი სპეციალისტი)
ნათია ორაგველიძემოქალაქეთა მიღებისა და საქმისწარმოების განყოფილება558663954
მეორე რანგი.
მეორადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსი(განყოფილების უფროსი)
ოთარ ზენაიშვილიმუნიციპალური შესყიდვების განყოფილება598543888
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
მაია ჩხაიძემუნიციპალური შესყიდვების განყოფილება595972727
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
ლევან ფრანგულაიშვილიმუნიციპალური შესყიდვების განყოფილება551102727
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
ვაკანსიამუნიციპალური შესყიდვების განყოფილება
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (წარმომადგენელი ქ.ლანჩხუთის ადმინისტრაციულ ერთეულში)
ლაშა დუდუჩავამერის წარმომადგენელი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში595634141
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (წარმომადგენელი გვიმბალაურის ადმინისტრაციულ ერთეულში)
დურმიშხან ხოფერიამერის წარმომადგენელი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში599117434
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (წარმომადგენელი ლესის ადმინისტრაციულ ერთეულში)
დავით ლომაძემერის წარმომადგენელი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში551136515
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (წარმომადგენელი სუფსის ადმინისტრაციულ ერთეულში)
დავით გუმბარიძემერის წარმომადგენელი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში598167617
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (წარმომადგენელი ჩიბათის ადმინისტრაციულ ერთეულში)
ალეკო კუკულაძემერის წარმომადგენელი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში598553358
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (წარმომადგენელი აცანის ადმინისტრაციულ ერთეულში)
იზა მათითაიშვილი მერის წარმომადგენელი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში577312020
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (წარმომადგენელი მამათის ადმინისტრაციულ ერთეულში)
გელა პატეიშვილი მერის წარმომადგენელი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში599259389
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (წარმომადგენელი ნიგოითის ადმინისტრაციულ ერთეულში)
გიგა დოლიძემერის წარმომადგენელი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში595564500
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (წარმომადგენელი აკეთის ადმინისტრაციულ ერთეულში)
მანუჩარ ღლონტი მერის წარმომადგენელი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში551047733
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (წარმომადგენელი მაჩხვარეთის ადმინისტრაციულ ერთეულში)
გოჩა ცინცაძემერის წარმომადგენელი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში551434368
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (წარმომადგენელი ნინოშვილის ადმინისტრაციულ ერთეულში)
მერის წარმომადგენელი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (წარმომადგენელი შუხუთის ადმინისტრაციულ ერთეულში)
გიორგი იმნაიშვილიმერის წარმომადგენელი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში598259090
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (წარმომადგენელი ღრმაღელის ადმინისტრაციულ ერთეულში)
გოჩა დოლიძე მერის წარმომადგენელი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში599085353
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (წარმომადგენელი ნიგვზიანის ადმინისტრაციულ ერთეულში)
ირაკლი გუჯაბიძე მერის წარმომადგენელი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში591192394
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (წარმომადგენელი ჩოჩხათის ადმინისტრაციულ ერთეულში)
რევაზ ფაცურიამერის წარმომადგენელი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში599148113
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი (წარმომადგენელი ჯურუყვეთის ადმინისტრაციულ ერთეულში)
ვასილ ბურძგლა მერის წარმომადგენელი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში595553086
მეოთხე რანგი პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (სპეციალისტი ქ.ლანჩხუთის ადმინისტრაციულ ერთეულში)პაპუნა ვადაჭკორიასპეციალისტი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში599396575
მეოთხე რანგი პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (სპეციალისტი ქ.ლანჩხუთის ადმინისტრაციულ ერთეულში)ნიკოლოზ კვირკველიასპეციალისტი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში599291022
მეოთხე რანგი პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (სპეციალისტი ქ.ლანჩხუთის ადმინისტრაციულ ერთეულში)ივანე ებრალიძესპეციალისტი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში551893838
მეოთხე რანგი პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (სპეციალისტი შუხუთის ადმინისტრაციულ ერთეულში)ზაირა ფირცხალაიშვილისპეციალისტი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში596204070
მეოთხე რანგი პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (სპეციალისტი სუფსის ადმინისტრაციულ ერთეულში)ლია ჩხაიძე სპეციალისტი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში577784388
მეოთხე რანგი პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (სპეციალისტი სუფსის ადმინისტრაციულ ერთეულში)სოფიო კარკუსაშვილისპეციალისტი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში593183434
მეოთხე რანგი პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (სპეციალისტი სუფსის ადმინისტრაციულ ერთეულში)ალექსანდრე იმედაშვილისპეციალისტი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში591677737
მეოთხე რანგი პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (სპეციალისტი ჩოჩხათის ადმინისტრაციულ ერთეულში)ზურაბ თავართქილაძესპეციალისტი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში599189306
მეოთხე რანგი პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (სპეციალისტი ჩოჩხათის ადმინისტრაციულ ერთეულში)შორენა გურგენიძესპეციალისტი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში551003872
მეოთხე რანგი პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (სპეციალისტი ღრმაღელის ადმინისტრაციულ ერთეულში)დავით რუსიძესპეციალისტი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში555412266
მეოთხე რანგი პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (სპეციალისტი ღრმაღელის ადმინისტრაციულ ერთეულში)თამარ ჭედიასპეციალისტი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში599112715
მეოთხე რანგი პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (სპეციალისტი აკეთის ადმინისტრაციულ ერთეულში)იოსებ ქურიძესპეციალისტი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში593624074
მეოთხე რანგი პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (სპეციალისტი აკეთის ადმინისტრაციულ ერთეულში)ვაკანსიასპეციალისტი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში
მეოთხე რანგი პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (სპეციალისტი მამათის ადმინისტრაციულ ერთეულში)მარინა სალუქვაძესპეციალისტი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში551739798
მეოთხე რანგი პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (სპეციალისტი აცანის ადმინისტრაციულ ერთეულში)დიანა კილაძესპეციალისტი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში599175419
მეოთხე რანგი პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (სპეციალისტი მაჩხვარეთის ადმინისტრაციულ ერთეულში)ვასილ ურუშაძესპეციალისტი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში591695151
მეოთხე რანგი პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (სპეციალისტი ნიგოითის ადმინისტრაციულ ერთეულში)დავით მახარაძესპეციალისტი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში557297262
მეოთხე რანგი პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (სპეციალისტი ნიგოითის ადმინისტრაციულ ერთეულში)ვაკანსიასპეციალისტი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში
მეოთხე რანგი პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (სპეციალისტი ლესის ადმინისტრაციულ ერთეულში)ირაკლი მშვიდობაძესპეციალისტი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში555323179
მეოთხე რანგი პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (სპეციალისტი ნინოშვილის ადმინისტრაციულ ერთეულში)ალექსანდრე ჩხარტიშვილისპეციალისტი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში595020636
მეოთხე რანგი პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი ( სპეციალისტი გვიმბალაურის ადმინისტრაციულ ერთეულში)მარიკა ქანთარიასპეციალისტი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში599292243
მეოთხე რანგი პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (სპეციალისტი ნიგვზიანის ადმინისტრაციულ ერთეულში)ინგა ტუღუში -სალუქვაძესპეციალისტი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში599262208
მეოთხე რანგი პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (სპეციალისტი ნიგვზიანის ადმინისტრაციულ ერთეულში)ბახვა ღლონტისპეციალისტი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში551201445
მეოთხე რანგი პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (სპეციალისტი ჯურუყვეთის ადმინისტრაციულ ერთეულში)თამილა მურვანიძესპეციალისტი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში599119676
მეოთხე რანგი პირველი კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი (სპეციალისტი ჩიბათის ადმინისტრაციულ ერთეულში)რობინზონ ჩხაიძესპეციალისტი შესაბამის ადმინისტრაციულ ერთეულში551831199
პირველი რანგი.
პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი(სამსახურის უფროსი)
ლევან ჩხაიძესივრცითი მოწყობისა და ინფრასტრუქტურის სამსახური599764070
მეორე რანგი.
მეორადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსი(განყოფილების უფროსი)
ნუგზარ ბოლქვაძეინფრასტრუქტურის განყოფილება591192326
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
ზურაბ ბზეკალავაინფრასტრუქტურის განყოფილება591303025
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
სოფიკო ორაგველიძეინფრასტრუქტურის განყოფილება599058700
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
ზურაბ გოგორიშვილიინფრასტრუქტურის განყოფილება595160626
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
უჩა ჩხაიძეინფრასტრუქტურის განყოფილება598116164
მეორე რანგი.
მეორადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსი(განყოფილების უფროსი)
ალეკო კირვალიძესივრცითი მოწყობის განყოფილება599067170
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
გია ხოფერიასივრცითი მოწყობის განყოფილება599092260
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
მიხეილ ორაგველიძესივრცითი მოწყობის განყოფილება591192325
მესამე რანგი .
მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი.(წამყვანი სპეციალისტი)
ია ცინცაძესივრცითი მოწყობის განყოფილება599554315
პირველი რანგი.
პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი(სამსახურის უფროსი)
როლანდ ლაშხიასაფინანსო-საბიუჯეტო სამსახური599195309
მეორე რანგი.
მეორადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსი(განყოფილების უფროსი)
ნინო კიკვაძესაბიუჯეტო განყოფილება591192329
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
ვერა კუკულაძესაბიუჯეტო განყოფილება591192304
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
რომან ბიწაძესაბიუჯეტო განყოფილება591324141
მეორე რანგი.
მეორადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსი(განყოფილების უფროსი)
ლელა ჯვართავაბუღალტრული აღრიცხვა–ანგარიშგების გაყოფილება599092270
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
თეა ფირცხალაიშვილიბუღალტრული აღრიცხვა–ანგარიშგების გაყოფილება591192305
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
გიორგი ქურიძებუღალტრული აღრიცხვა–ანგარიშგების გაყოფილება599581755
მეორე რანგი.
მეორადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსი(განყოფილების უფროსი)
თამაზ იმედაიშვილიმატერიალური ფასეულობების აღრიცხვის განყოფილება591192309
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
დავით წილოსანიმატერიალური ფასეულობების აღრიცხვის განყოფილება593685200
პირველი რანგი.
პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი(სამსახურის უფროსი)
თამარ ფირცხალაიშვილისოციალური და ჯანდაცვის სამსახური595377407
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
ირმა ხურციძესოციალური და ჯანდაცვის სამსახური599770837
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
ლია ნიკოლაიშვილისოციალური და ჯანდაცვის სამსახური591192302
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
ლელა ცინცაძესოციალური და ჯანდაცვის სამსახური591144949
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
ნათია ორაგველიძესოციალური და ჯანდაცვის სამსახური591192301
პირველი რანგი.
პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი(სამსახურის უფროსი)
განათლების, კულტურის, სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა სამსახური
მეორადი სტრუქტურული ერთეული.( სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა განყოფილება)ია ჩხაიძესპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა განყოფილება599726731
მეორე რანგი.
მეორადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსი(განყოფილების უფროსი)
პაატა ურუშაძესპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა განყოფილება591191528
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
დავით სულაქველიძესპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა განყოფილება598177016
მესამე რანგი .
მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი.(წამყვანი სპეციალისტი)
თორნიკე ნაკაიძესპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა განყოფილება595042207
მეორე რანგი.
მეორადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსი(განყოფილების უფროსი)
ქეთევან ებრალიძეგანათლებისა და კულტურის განყოფილება558153636
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
მარიამ ებრალიძეგანათლებისა და კულტურის განყოფილება577398322
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
მაკა კვირკველიაგანათლებისა და კულტურის განყოფილება591192376
პირველი რანგი.
პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი(სამსახურის უფროსი)
თენგიზ ხელაძეზედამხედველობის სამსახური598995100
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
ხვიჩა ნიკოლაიშვილიზედამხედველობის სამსახური595377505
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
მიხეილ სადრუჟიანციზედამხედველობის სამსახური591278100
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
ილია ბისიეშვილიზედამხედველობის სამსახური598702013
მესამე რანგი .
მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი.(წამყვანი სპეციალისტი)
თამარ გოგუაძეზედამხედველობის სამსახური591686372
პირველი რანგი.
პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი(სამსახურის უფროსი)
მამუკა ვადაჭკორიაშიდა აუდიტის სამსახური599757764
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
მანანა ზენაიშვილიშიდა აუდიტის სამსახური551006184
მეორე რანგი.
მეორადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსი(განყოფილების უფროსი)
ნინო ზენაიშვილიინსპექტირების განყოფილება551539255
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
ელგუჯა ჩხარტიშვილიინსპექტირების განყოფილება577784142
მესამე რანგი .
მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი.(წამყვანი სპეციალისტი)
დავით ცინცაძეინსპექტირების განყოფილება599202179
პირველი რანგი.
პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი(სამსახურის უფროსი)
შოთა ჩაგუნავაიურიდიული სამსახური599967373
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
მაია ჩხაიძეიურიდიული სამსახური591321555
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
მირანდა ბახიაიურიდიული სამსახური599461145
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
გულინა კუნჭულიაიურიდიული სამსახური591192340
პირველი რანგი.
პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი(სამსახურის უფროსი)
გია ნაჭყებიაქონების მართვის, ეკონომიკისა და სოფლის მეურნეობის განვითარების სამსახური591192384
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
ირაკლი ხუხუნაიშვილიქონების მართვის, ეკონომიკისა და სოფლის მეურნეობის განვითარების სამსახური514222722
მეორე რანგი.
მეორადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსი(განყოფილების უფროსი)
ვახტანგ შალიკაშვილისოფლის მეურნეობის განვითარების განყოფილება591192381
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
ლავრენტი ჩხარტიშვილისოფლის მეურნეობის განვითარების განყოფილება551270103
მეორე რანგი.
მეორადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსი(განყოფილების უფროსი)
ომარ ჯანაძექონების მართვის განყოფილება599454462
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
ზურაბ ცინცაძექონების მართვის განყოფილება551744574
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
იამზე ჩხაიძექონების მართვის განყოფილება599465546
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
ვაკანსიაქონების მართვის განყოფილება
მეორე რანგი.
მეორადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსი(განყოფილების უფროსი)
მაია აფხაზავაეკონომიკისა და ტურიზმის განყოფილება591232929
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
ქრისტინე ზენაიშვილიეკონომიკისა და ტურიზმის განყოფილება577274732
პირველი რანგი.
პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი(სამსახურის უფროსი)
დავით პატარაიასამხედრო აღრიცხვის,გაწვევისა და მობილიზაციის სამსახური591192336
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთვარი სპეციალისტი)
ბელა გობრონიძესამხედრო აღრიცხვის,გაწვევისა და მობილიზაციის სამსახური595714077
მეორე რანგი.
მეორადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსი(განყოფილების უფროსი)
ოთარ ფრანგულაიშვილიწვევამდელთა პირველადი სამხედრო აღრიცხვისა და გაწვევის განყოფილება591191523
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
ნანა დარჩიაწვევამდელთა პირველადი სამხედრო აღრიცხვისა და გაწვევის განყოფილება599122572
მესამე რანგი .
მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი.(წამყვანი სპეციალისტი)
ნანი კერესელიძეწვევამდელთა პირველადი სამხედრო აღრიცხვისა და გაწვევის განყოფილება598650950
მესამე რანგი .
მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი.(წამყვანი სპეციალისტი)
გიორგი იმნაძეწვევამდელთა პირველადი სამხედრო აღრიცხვისა და გაწვევის განყოფილება593961504
მეორე რანგი.
მეორადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსი(განყოფილების უფროსი)
თენგიზ მშვიდობაძერეზერვისტთა აღრიცხვის,გაწვევისა და მობილიზაციის განყოფილება599458961
მესამე რანგი.
პირველი კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი(მთავარი სპეციალისტი)
ლელა იმნაძერეზერვისტთა აღრიცხვის,გაწვევისა და მობილიზაციის განყოფილება599459049
მესამე რანგი .
მეორე კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი.(წამყვანი სპეციალისტი)
ირმა ჭკუასელირეზერვისტთა აღრიცხვის,გაწვევისა და მობილიზაციის განყოფილება598424173